Slevy

Získejte bonus 100 Kč za kompletní vyplnění online rezervace nebo online objednávky přímo na našem webu. Dodatečná sleva Vám bude odečtena na konci objednávky (rezervace). Bonus se vztahuje pouze na pobytovou dovolenou a vícedenní poznávací zájezdy, které jsou objednány prostřednictvím online formuláře na našich webových stránkách (www.experitour.cz a www.nikolas.cz) a plně uhrazeny jednou z možných platebních metod zvolenou během objednávkového procesu. Slevu mohou využít všichni, kteří nakupují svůj zájezd online a nejsou členy Experiklubu (či provádějí rezervaci bez přihlášení do webového rozhraní Experiklubu).

Kompletní vyplnění rezervace/objednávky znamená vyplnění informací (jméno + příjmení, datum narození, celá adresa vč. PSČ, telefonní a e-mailový kontakt) o všech účastnících daného zájezdu a následné elektronické zprocesování uzavření cestovní smlouvy. Cestovní smlouva Vám bude zaslána na e-mailovou adresu, kterou uvedete v registraci. Smlouvu si vytiskněte, podepište, naskenujte a zašlete zpět elektronicky na kontaktní e-mail (prodej@nikolas.cz nebo info@experitour.cz). Platbu proveďte bankovním převodem. Případně můžete podepsanou smlouvu donést na pobočku osobně a zaplatit rezervační poplatek hotově na místě. V případě nedodržení výše uvedeného postupu nelze slevu 100 Kč za online rezervaci/objednávku uznat.

 

Pro nadcházející sezónu jsme si pro Vás připravili novinku, kterou je cestovatelský klub s názvem EXPERIKLUB. I pro členy Experiklubu máme připravenou slevu za kompletní online rezervaci/nákup zájezdu, ne 100 Kč, ale rovnou 200 Kč - abyste ji mohli čerpat, je potřeba se do Experiklubu nejprve zaregistrovat a každou rezervaci uskutečnit po přihlášení online.

Přidejte se do našeho EXPERIKLUBU a získejte další výhody dříve, než ostatní. Proč byste se měli stát jeho členy?

  • zmiňovaná dodatečná sleva 200 Kč/zájezd ke slevě stálého klienta (dodatečná sleva platí z aktuálních cen při online nákupu po přihlášení).

  • zvýhodněná cena programu Šťastná dovolená (- 5 % z ceny programu) - více informací o programu naleznete na zde.

  • přístup do klientské zóny, kde najdete přehled všech absolvovaných zájezdů, aktuální objednávky, informace o platbách, o novinkách, pravidelné soutěže pouze pro členy.

  • pohodlnější nákup další dovolené - nakupujete online z pohodlí domova.

  • platnost členství 10 let od posledního zájezdu, tedy prodloužení nároku na slevu pro stálého klienta.

Registrujte se na www.experitour.cz/experiklub nebo www.nikolas.cz/experiklub.

Kompletní vyplnění rezervace/objednávky znamená vyplnění informací (jméno + příjmení, datum narození, celá adresa vč. PSČ, telefonní a e-mailový kontakt) o všech účastnících daného zájezdu a následné elektronické zprocesování uzavření cestovní smlouvy. Cestovní smlouva Vám bude zaslána na e-mailovou adresu, kterou uvedete v registraci. Smlouvu si vytiskněte, podepište, naskenujte a zašlete zpět elektronicky na kontaktní e-mail (prodej@nikolas.cz nebo info@experitour.cz). Platbu proveďte bankovním převodem. Případně můžete podepsanou smlouvu donést na pobočku osobně a zaplatit rezervační poplatek hotově na místě. V případě nedodržení výše uvedeného postupu nelze slevu 100 Kč za online rezervaci/objednávku uznat. 

 

Slevu stálého klienta lze jako jedinou kombinovat se slevou za včasný nákup. Slevu obdrží i spolucestující stálého klienta a poskytuje se pouze osobám na hlavním lůžku. Za stálého klienta se považuje osoba, která se s CK Nikolas Tours či CK Experitour zúčastnila zájezdu v minulé sezóně, nebo nejméně dvakrát v sezónách předešlých.

  • Sleva 500 Kč na osobu na hlavním lůžku u zájezdů leteckých.

  • Sleva 200 Kč na osobu na hlavním lůžku u zájezdů autobusových.


 

Slevy za včasný nákup jsou poskytovány pouze osobám na hlavním lůžku na zájezdy do Vrasny.

VrasnaSleva leteckySleva autobusem
 do 31. 1. 2018 1 200 Kč  500 Kč 
 do 28. 2. 2018  1 000 Kč  400 Kč 
 do 31. 3. 2018    800 Kč   300 Kč 
 do 30. 4. 2018     600 Kč   200 Kč 

 
 

Na jedno dítě, jehož cena je uvedena ve sloupci “Přistýlka 2-18 let” v ceníku k zájezdu Vrasna letecky se může uplatnit sleva ve výši 100 % z této ceny. Počet míst pro akci dítě zdarma je omezen volnou kapacitou letenek. V případě využití akce 1. dítě zdarma není možno pro žádnou další osobu na cestovní smlouvě poskytnou žádnou jinou slevu ani akci. Neváhejte, počet míst pro děti zdarma je omezen počtem volných letenek.

 

Podmínky slev a akcí

Slevy se navzájem nesčítají ani jinak nekombinují, není-li uvedeno jinak. Zákazník může uplatnit slevu, která je pro něj výhodnější.

Slevy z tohoto katalogu nelze sčítat ani kombinovat s jinými slevami a akcemi poskytnutými mimo tento katalog, pokud není výslovně uvedeno jinak.

Nárok na slevu stálého klienta je nutno uplatnit a doložit cestovní kanceláři při uzavření smlouvy o zájezdu, jinak nárok na slevu zaniká. Nárok na slevu pro stálého klienta vzniká pouze při uzavření cestovná smlouvy na jedné z našich poboček nebo prostřednictvím online formuláře na našich webových stránkách a cena zájezdu je plně hrazena jednou z možných platebních metod.

Dodatečná sleva 200 kč/osoba je odečtena vždy z aktuální ceny, včetně super last minute nabídek. Pro její uplatnění je nutné provést nákup zájezdu online prostřednictvím formuláře po přihlášení do rozhraní Experiklubu na našich webových stránkách a zájezd uhradit jednou z možných platebních metod zvolenou během objednávkového procesu.

Na individuální kalkulace zájezdů se slevy nevztahují.

Slevy za včasný nákup a 1. dítě zdarma se vztahují pouze na zájezdy do letoviska Vrasna.