Slevy

Slevu stálého klienta lze jako jedinou kombinovat se slevou za včasný nákup. Slevu obdrží i spolucestující stálého klienta a poskytuje se pouze osobám na hlavním lůžku. Za stálého klienta se považuje osoba, která se s CK Nikolas Tours či CK Experitour zúčastnila zájezdu v minulé sezóně, nebo nejméně dvakrát v sezónách předešlých.

  • Sleva 500 Kč na osobu na hlavním lůžku u zájezdů leteckých.

  • Sleva 200 Kč na osobu na hlavním lůžku u zájezdů autobusových.


 

Slevy za včasný nákup jsou poskytovány pouze osobám na hlavním lůžku na zájezdy do Vrasny.

VrasnaSleva leteckySleva autobusem
 do 31. 1. 2018 1 200 Kč  500 Kč 
 do 28. 2. 2018  1 000 Kč  400 Kč 
 do 31. 3. 2018    800 Kč   300 Kč 
 do 30. 4. 2018     600 Kč   200 Kč 

 
 

Na jedno dítě, jehož cena je uvedena ve sloupci “Přistýlka 2-18 let” v ceníku k zájezdu Vrasna letecky se může uplatnit sleva ve výši 100 % z této ceny. Počet míst pro akci dítě zdarma je omezen volnou kapacitou letenek. V případě využití akce 1. dítě zdarma není možno pro žádnou další osobu na cestovní smlouvě poskytnou žádnou jinou slevu ani akci. Neváhejte, počet míst pro děti zdarma je omezen počtem volných letenek.

 

Podmínky slev a akcí

Slevy se navzájem nesčítají ani jinak nekombinují, není-li uvedeno jinak. Zákazník může uplatnit slevu, která je pro něj výhodnější.

Slevy z tohoto katalogu nelze sčítat ani kombinovat s jinými slevami a akcemi poskytnutými mimo tento katalog, pokud není výslovně uvedeno jinak.

Nárok na slevu je nutno uplatnit a doložit cestovní kanceláři při uzavření smlouvy o zájezdu, jinak nárok na slevu zaniká.

Na individuální kalkulace zájezdů se slevy nevztahují.

Slevy se vztahují na zájezdy do letoviska Vrasna.