O sezóně

Vážení přátelé, milí cestovatelé!

 

Jsem rád, že Vám mohu představit katalog zájezdů letní turistické sezóny 2017, která je již 28. v pořadí, kdy s námi můžete prožít svou dovolenou a spolehnout se na naše neustále se zkvalitňující služby. Od ukončení poslední sezóny jsme nelenili a proto v nabídce zájezdů na následujících stránkách uvidíte spoustu zajímavých novinek.

 

Tyto novinky můžeme prezentovat díky našemu spojení s cestovní kanceláří Experitour z Prahy, která dosud využívala našich služeb pro pořádání svých zájezdů do letoviska Stavros v Řecku. Dosud jsme pro tohoto našeho partnera zajišťovali ubytovací kapacity a jejich výběr, stejně tak jako celkový provoz v destinaci. Delegátské služby a starost o klienty, fakultativní zájezdy a stravování byly další součástí naší péče. Cestovní kancelář Experitour zahajuje již 8. turistickou sezónu, dosud se specializovala na zájezdy s odjezdem/odletem z Prahy a hlavními destinacemi jsou Bulharsko a Řecko. Zajímavá je i jejich nabídka poznávacích zájezdů.

 

Naše spolupráce se rozvinula do té podoby, že jsme se dohodli na majetkovém propojení mezi oběma cestovními kancelářemi. Z tohoto spojení vyplývá spousta pozitivních synergických efektů pro vlastní cestovní kanceláře i pro Vás, naše zákazníky. Jedním z hlavních efektů je skutečnost, že jsme zachovali ceny zájedů i výši slev za včasný nákup u našich tradičních zájezdů, dále jsme podstatně rozšířili sortiment vlastních zájezdů a v neposlední řadě budeme moci nabídnout naše zájezdy podstatně širšímu okruhu zákazníků.

 

Stálicí v naší nabídkce jsou zájezdy do letoviska Vrasna v Řecku, do Vašich oblíbených ubytovacích kapacit, s možností stravování ve Vašich oblíbených tavernách Zinon a Serreos . Nově s námi můžete cestovat i do sousedního letoviska Stavros, po kterém nějkteří naši klienti již delší dobu toužili. Největší novinkou jsou zájezdy do Bulharska, na Zlaté Písky, s ubytováním v hotelech především s programem all inclusive. Veškeré zájezdy jsou dostupné autokarem i letecky, a to z Prahy, Brna i Ostravy.

 

Do vzájemného spojení vkládá Nikolas tours své dobré jméno, tradici, výjimečný produkt i zázemí své kamenné cestovní kanceláře na Nádražní ulici v Ostravě, v objektu hotelu Nikolas. CK Experitour přispívá svým know-how o zájezdech do svých destinací, svými bohatými zkušenosti s prodejem zájezdů moderními on-line systémy a praxí s prodejem zájezdů z celé republiky.

Značka Nikolas tours tak bude zdobit zájezdy CK Experitour, která bude nadále jediným administrátorem všech zájezdů z tohoto katalogu a také mnohých dalších, které budeme prezentovat na stránkách www.nikolas.cz a www.experitour.cz.

 

Samozřejmostí je možnost konzultovat s námi a zakoupit si u nás dovolenou i do jiných destinací než z naší vlastní nabídky. Díky úzké spolupráci s cestovní kanceláří Marted Vám poskytneme kvalitní dovolenou na řeckých ostrovech, na Mallorce, v Turecku, na Ischii i jinde. Zastupujeme však i řadu jiných renomovaných cestovních kanceláří se zájezdy do celého světa. Jízdenky na mezinárodní autobusovou linku Ostrava/Praha – Thessaloniki/Athény jsou u nás stále k dispozici.

 

Přeji Vám, abyste si svou dovolenou podle svých představ užili!

 

Nikolas Mumulos

zakladatel cestovní kanceláře Nikolas tours