The Boardwalk Village

od 35 628 Kč
Destinace
Doprava Letecky
Strava Bez stravování

Filtr

Bílé pláže, tyrkysově modré moře, procházka uprostřed vodopádů, šnorchlování mezi exotickými rybami, pravý jamajský rum, třtinový cukr, rytmy reggae i vůně marihuany. Tato slova asi nejvíce charakterizují zemi, kterou bychom mohli bez nadsázky nazvat perlou Karibiku.

Jamajka je samostatný ostrovní stát, který se nachází v Karibském moři, asi 150 kilometrů jižně od Kuby. Žijí zde necelé 3 miliony obyvatel. Časový posun oproti ČR je minus 6 hodin. Oficiálním jazykem je angličtina. Občané ČR nepotřebují vízum. Nejsou vyžadována žádná speciální očkování.
Letecká doprava je zajišťována na pravidelných linkách předních leteckých dopravců, jako jsou Delta Air Lines, American Airlines, British Airways a dalších. Odlétá se přímo z Prahy. Na vyžádání je možné zajistit odlet z jiných evropských měst. Většinou se jedná o let se 2 přestupy – zpravidla jednou v Evropě, např. v Paříži či Amsterdamu a dalším přestupem v USA – nejčastěji v Atlantě nebo New Yorku. Cílové letiště na Jamajce je Motego Bay. V ceně zájezdu je samozřejmě zahrnut také transfer z letiště do hotelu a zpět. Vzdálenost z letiště do hotelů je necelých 80 km.
Vybrali jsme pro Vás tu nejhezčí pláž na Jamajce – Seven Mile Beach (Sedmimílová pláž), která se nachází na západě ostrova u města Negril. Toto místo si v 60. letech minulého století oblíbili hippies, kteří zde v té době přespávali u místních, nebo přímo na plážích a kouřili marihuanu. Také proto si tato lokalita získala přízvisko bezstarostného místa. Díky své rozloze i začlenění do chráněné oblasti (Negril Environmental Protection Area) si Negril včetně okolních pláží udržuje svou atraktivitu.
Velice podstatné jsou naše vlastní delegátské služby. Na Jamajce je český delegát, který Vás přivítá na letišti a zajistí transfer do hotelu. Dále Vám poskytne základní informace o Jamajce a rovněž Vám nabídne fakultativní výlety, na které Vás bude doprovázet. Takže i během výletů se dočkáte českého výkladu.
Jamajka je rozmanitý ostrov, který nabízí mnohem víc než jen kilometry písečných pláží. Kompletní nabídka fakultativních výletů bude prezentována až na místě. Již nyní však můžeme případné zájemce nalákat na procházku skrze vodopády Dunns River, město Montego Bay, vodopády Y.S. Falls nebo třeba na prohlídku továrny na nejznámější jamajský rum – Appleton. Ceny výletů se pohybují od 35 USD (americký dolar).

Z naší nabídky si vybere opravdu každý. V oblasti Seven Mile Beach a města Negril najdeme jak luxusní ALL INCLUSIVE resorty, tak příjemné ubytování střední kategorie a nakonec i to nejlevnější ubytování, které umožní si užít vysněnou dovolenou v Karibiku i těm, kteří mají obvykle hlouběji do kapsy. Vyberte si sami – nabízíme tyto 3 varianty:

1) Hotely *** do 250 metrů od pláže – nejoblíbenější varianta. Ubytování je zajištěno v hotelech kategorie ***. Hotely se nachází do cca 250 metrů od pláže nebo přímo na pláži. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, klimatizaci, balkon nebo terasu. V základní variantě je ubytování prodáváno bez stravování, které je však možné doobjednat. Cena této varianty začíná na 36.960 Kč v závislosti na zvoleném termínu a počtu nocí.

2) Luxusní ubytování – hotely kategorie **** nebo ***** známých světových řetězců jako jsou RIU, Sandals a další. Tento typ ubytování je zpravidla zajištěn s programem ALL INCLUSIVE. Ceny s all inclusive se pohybují od 64.960 Kč. Vám, kteří preferujte luxusní dovolenou rádi zajistíme individuální termíny. Zvolit si tak můžete termín, hotel, stravování atp. Kalkulaci Vám rádi připravíme na míru.

3) Ekonomické ubytování. Abychom mohli nabídnout tento zájezd co nejširšímu okruhu zájemců, připravili jsme také variantu ekonomického ubytování. To je zpravidla zajištěno v hostelech, chatkách, či hotelech kategorie do **. Ubytovací kapacity jsou vzdálené do cca 1,5 km od moře. Sociální zařízení může být společné. Stravování není zpravidla v těchto kapacitách možné. Jedná se o velice jednoduché ubytování, kterému odpovídá také cena, která začíná od 29.960 Kč v závislosti na zvoleném termínu a počtu nocí. Vzdálenost od moře a společné sociální zařízení uvádíme z důvodu možnosti širšího výběru ubytovacích kapacit. Na Váš dotaz Vám rádi sdělíme jaká konkrétní ubytovací kapacita je k dispozici, jak daleko se nachází, a zda-li je sociální zařízení společné nebo vlastní.

CK Experitour upozorňuje, že odlet/přílet z/do Prahy může být posunut o +/-1 den. Zároveň upozorňujeme na pravděpodobnost, že během cesty dojde k přestupům. Je možné, že se doba čekání na následný spoj bude pohybovat i kolem 12 hodin. Pozitivní informací je, že k tomu může dojít např. v New Yorku nebo Atlantě a zákazník bude mít možnost se do těchto měst sám vypravit. Zákazník nákupem zájezdu bere tuto skutečnost na vědomí a souhlasí s ní.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Podobné produkty


Club Hotel Riu Negril

Jamajka
Club Hotel Riu Negril - Jamajka
Last Minute

7.3. - 21.3.2018

Počet nocí: 9 ,11 ,14

Letecky

All inclusive

Více info od 39 980 Kč
Předcházející snímek
Následující snímek