Stella - Řecko - Řecko pevnina - Řecká Makedonie - Stavros
Doprava: -
Letiště: -
Odjezd: -
Strava: -

Termíny

Informace

Ubytování
Ubytování je poskytováno v tzv. studiích, prostorných pokojích s potřebným vybavením. Každý pokoj má vlastní terasu se stolečkem a židlemi pro pohodlné venkovní posezení. Dále je pokoj vybaven TV, kuchyní s vařiči, lednicí a základním nádobím pro přípravu jídla. Koupelna s WC je samozřejmostí. K dispozici jsou dvou a tří lůžkové pokoje. Jeden z pokojů má možnost přistýlky. Ubytování doporučujeme pro 2 – 3 dospělé, nebo 2 dospělé a maximálně 2 děti.
Sport a zábava
Na plážích najdete volejbalová hřiště a přímo v centru letoviska pak také hřiště na fotbal či basketbal. Díky nabídce fakultativních výletů můžete skloubit pobytovou dovolenou také s poznáváním zajímavých míst i bohaté řecké historie.
Cena zahrnuje
- Ubytování - Stravování dle popisu zájezdu - Leteckou dopravu vč. tax a poplatků - Transfer v destinaci z / na letiště - Služby českého delegáta - Dítě do 2 let zdarma
Cena nezahrnuje
- Cestovní pojištění - možno sjednat v CK - Případný palivový příplatek (účtován pouze v případě výrazného zvýšení cen leteckého paliva)
Popis a poloha
Pouhých 90 metrů od písečné pláže najdete ubytování s názvem Stella. Prostorné terasy obklopené zelení, květy i nedalekými palmami dodají vašemu pobytu nádech jižních krajů. Do centra letoviska to nebudete mít dále jak 500 metrů, přičemž můžete využít příjemnou cestu podél pláže.
Vybavení
Všechny pokoje jsou vybaveny wi-fi připojením (zdarma), dále je k dispozici digitální klimatizace (za poplatek). K dispozici je klientům denně český delegát.
Pro děti
V letovisku naleznete parčíky s dětskými hřišti s houpačkami a kolotoči a lunapark v průběhu hlavní sezóny.

Recenze hotelu

Žádné recenze pro tento hotel.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.