Nikolas, Řecko, Řecko pevnina, Řecká Makedonie, Vrasna, 18.9.2017, Bez stravy
Nikolas
Termín: 18.9. – 30.9.2017
Změnit termín
Délka: 13 dní
Doprava: autobus (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 110526350
Cena: 5 190 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vrasna autobusem
Cena zahrnuje
Ubytování a stravování dle popisu zájezdu. Dále dopravu a služby delegáta. Dítě do 2 let zdarma, bez nároku na služby.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, možno sjednat v ck.
Poloha a popis
Studia a apartmány Nikolas sestávají z různých ubytovacích kapacit, které jsme pro Vás vybrali tak, aby představovaly nejlepší poměr kvality a ceny a vždy splňovaly níže uvedený popis. Ubytování se nachází nejvýše 350 metrů od pláže, vždy v blízkém dosahu pekáren, obchodů a restaurací. Velké množství klientů se s námi do letoviska Vrasna opakovaně vrací.
Popis ubytování
Každá jednotka má vlastní kuchyňku nebo kuchyňský kout s vařičem, základním nádobím pro vaření a stolování a chladničkou, koupelnu se sprchou a WC a balkon nebo terasu. Klimatizace v některých domech za poplatek (5 euro/den se hradí na místě), Wi-Fi internetové připojení zdarma. Studio: Jedna místnost s kuchyňským koutem. Dvě lůžka nebo jedno dvoulůžko, možnost až dvou přistýlek formou široké postele. Apartmá 2+kk: Jedna místnost s kuchyňským koutem a oddělená ložnice. Čtyři lůžka (ev. dvě dvoulůžka), možnost až dvou přistýlek formou široké postele. Apartmá 2+1: Dvě samostatné ložnice a oddělená kuchyně. Čtyři lůžka, po dvou v každé ložnici, možnost až dvou přistýlek formou široké postele.
Sport a zábava v letovisku
Plážový volejbal, tenisový kurt, fotbálek, fotbal, velké možnosti procházek do sousedních letovisek nebo přírody. Motokárová dráha a vodní sporty za poplatek. Nedaleko je farma s možností jízdy na koních. Různé kulturní akce na pěší zóně v červenci a srpnu.
Pro děti
V letovisku naleznete parčíky s dětskými hřišti s houpačkami a kolotoči a lunapark v průběhu hlavní sezóny.
Delegátský servis
Delegáti jsou přítomni každý den ve své kanceláři, pomohou Vám zajistit cokoli potřebného. Po příjezdu Vás provedou letoviskem k přímořské taverně, kde Vám nabídnou uvítací přípitek.
Stravování - stravenky
V přímořské restauraci s výbornou řeckou kuchyní a posezením u pobřežní promenády. Možnost zakoupení libovolného počtu stravenek. • Kontinentální snídaně, od 10.00 hodin. 1 stravenka 100 Kč. • Večeře nebo obědy servírované, velký výběr z minutek i hotových jídel. V ceně salát nebo předkrm, hlavní chod a nápoj (nealko, pivo nebo víno). 1 stravenka 220 Kč.
Stravování - vlastní
Možnost přípravy pokrmů ve vybavených kuchyňských koutech. V letovisku se nacházejí obchody s potravinami, pekárny, taverny a restaurace.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Nikolas tours a.s., IČ 26872129.

Ceník a objednávka

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK